Kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych

Banki posiadają sporą ofertę kredytów gotówkowych, które powstają z myślą o klientach indywidualnych.

Grupa klientów indywidualnych jest najbardziej aktywna w sektorze kredytowym. Będąc klientem indywidualnym bierzemy kredyt na konkretny cel. Niekiedy klienci pożyczają takie sumy, które na daną chwilę są im potrzebne i są dla nich dogodne. Biorąc oczywiście kredyt gotówkowy mamy ograniczenie związane z naszymi zarobkami, czy mamy pracę na stałą umowę czy też pracujemy dla jednej osoby lub firmy odpowiednią ilość czasu. Wejdź na http://www.kredytowy-market.pl/ i poszukaj tam najlepszych stron z rankingami.

 
lolek - 06 07 15 - 08:39 | | Domyślne

Jest zadowolenie bo jest kredyt gotówkowy

Prawdą jest, że kredyt gotówkowy jest najpopularniejszą opcja finansową. Kuszą przede wszystkim wygodne warunki, realizacja, która przebiega szybko i bezkolizyjnie. Osoba zainteresowana musi jednak zdawać sobie sprawę, że to nie są przelewki a poważna transakcja, która ma swoje wymagania. Mianowicie po podpisaniu umowy, otrzymaniu do ręki gotówki klient zwany jest już kredytobiorcą, co oznacza, że ma obowiązek cały dług wyregulować zgodnie z warunkami oraz terminem. Kiedy jest dojrzałe podejście, wtedy to kredyt gotówkowy nie może stać się niczym innym jak tylko sukcesem. Czy kredyt gotówkowy jest niebezpieczny? Wszystko zależy od kredytobiorcy, czy rzeczywiście ma postawę odpowiednią do sytuacji. Tam, gdzie pieniądze tam też oczywiście musi być wiedza. Można korzystać z tak wygodnych rozwiązań finansowych, ale zawsze rozsądnie, ponieważ każdy gwałtowny ruch oznacza przykre konsekwencję. Zaleca się zauważyć, że dawniej nie było takich możliwości, gdy były nagłe okoliczności człowiek musiał się inaczej ratować. Dziś bank ma atrakcyjne warunki dla klientów, trzeba tylko w umiejętny sposób je wykorzystać. Wejdź na kredytowysklep znajdziesz tam wiele ciekawych ofert.

 
lolek - 16 06 15 - 12:26 | | Domyślne

Formalności do kredytu gotówkowego

Kredyty gotówkowe mogą być tylko i wyłącznie przez banki. Udzielane są na dużo krótszy okres niż kredyty hipoteczne. Nie wymagają aż tylu formalności i zabezpieczeń.

Pierwszym krokiem do otrzymania kredytu gotówkowego jest umówienie się na spotkanie w banku. Należy mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenia o dochodach. Nie zapominajmy przy tym o tym, że banki weryfikują nasze dane i dzwonią do naszego pracodawcy. Emeryci i renciści powinni mieć ze sobą kopię dokumentu mówiącego o przyznanym świadczeniu oraz odcinek z ostatniego przelewu renty lub emerytury. Więcej formalności będą miały osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Powinni mieć ze sobą zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego a także dokumenty potwierdzające wysokość dochodów. Wnioski rozpatrywane są w ciągu kilku godzin przy mniejszych kwotach. Trochę dłużej może to trwać gdy staramy się o kredyt w większej kwocie. Bank dodatkowo sprawdza nasza historię w Biurze Informacji Kredytowej. Opłacając wszystko w terminie to nasza ocena w BIK-u będzie bardzo dobra i lepiej wpłynie na decyzję banku udzielającego nam kredytu.

 
lolek - 19 05 15 - 13:03 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,