Co warto wiedzieć o konsolidacji kredytów?

Konsolidacja kredytów to narzędzie wykorzystywane przy nadmiernym zadłużeniu. Większość kredytobiorców w pewnym momencie korzysta z konsolidacji ze względu na dużą wygodę. W artykule poznasz najważniejsze cechy optymalizacji zadłużenia i nauczysz się właściwie dobierać oferty konsolidacji kredytów.

 
lolek - 06 11 17 - 12:13 | | Domyślne

Oszustwa związane z kredytami

Czy obecnie wystarczy podać PESEL, aby uzyskać kredyt? W przypadku, gdy ktoś wejdzie w posiadanie naszych danych może dojść do wyłudzenia kredytu na cudze nazwisko. Takie wyłudzenie polega na zaciągnięciu kredytu na cudze dane i nieregulowanie płatności, w wyniku tego wszczęte zostaje postępowanie przeciwko osobie, która nie jest świadoma przyczyny. O oszustwie osoby takie dowiadują się dopiero, gdy jest już wszczęte postępowanie lub same chcą wziąć kredyt i z powodu braku zdolności kredytowej, a na tej stronie zaciągniesz bezpieczne kredyty gotówkowe ranking, warto spróbować i zaufać.

 
lolek - 11 09 17 - 11:35 | | Domyślne

Pożyczka na remont domu? To możliwe!

Jak odświeżyć wygląd domu? Mała zmiana wnętrza, mały krajobraz w ogrodzie, wyremontowane meble i dywany? W porządku, możesz też dodać nowy kolor do swojej małej willi. Słyszę od ciebie, że to trochę drogie? Nie obawiaj się, że to opróżni Twój portfel. Teraz finansowe opcje są dostępne dla wszystkich. Nadal brzmi trochę nierealistycznie? Porozmawiajmy o pożyczkach.

 
lolek - 05 07 17 - 12:10 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,