Kredyty gotówkowe w mBanku i w Credit Agricole.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

Dzięki kredytom gotówkowym wiele osób ma szansę na pozyskanie dodatkowych pieniędzy na coś co jest im potrzebne, a na co nie jest ich stać. Bardzo interesującą ofertę kredytu gotówkowego znajdziemy w mBanku. Jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 8,99% w skali roku. Oferta jest dosyć ciekawa ze względu na dosyć dużą kwotę kredytu jaką pożycza bank. Tutaj można zaciągnąć kredyt na kwotę od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Tak duży zakres kwot pozwala na skorzystanie z oferty zarówno osobom, które potrzebują kilkuset złotych jak i tym, którym potrzebna jest kwota kilkunastu tysięcy złotych, ulicaFinansowa.pl pozwoli Ci dokonać najlepszego wyboru.

 
lolek - 24 01 18 - 11:16 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Co warto wiedzieć o konsolidacji kredytów?

Konsolidacja kredytów to narzędzie wykorzystywane przy nadmiernym zadłużeniu. Większość kredytobiorców w pewnym momencie korzysta z konsolidacji ze względu na dużą wygodę. W artykule poznasz najważniejsze cechy optymalizacji zadłużenia i nauczysz się właściwie dobierać oferty konsolidacji kredytów.

 
lolek - 06 11 17 - 12:13 | | Domyślne

Oszustwa związane z kredytami

Czy obecnie wystarczy podać PESEL, aby uzyskać kredyt? W przypadku, gdy ktoś wejdzie w posiadanie naszych danych może dojść do wyłudzenia kredytu na cudze nazwisko. Takie wyłudzenie polega na zaciągnięciu kredytu na cudze dane i nieregulowanie płatności, w wyniku tego wszczęte zostaje postępowanie przeciwko osobie, która nie jest świadoma przyczyny. O oszustwie osoby takie dowiadują się dopiero, gdy jest już wszczęte postępowanie lub same chcą wziąć kredyt i z powodu braku zdolności kredytowej, a na tej stronie zaciągniesz bezpieczne kredyty gotówkowe ranking, warto spróbować i zaufać.

 
lolek - 11 09 17 - 11:35 | | Domyślne