Kredyt w banku, istotne fakty o jakich warto powiedzieć.

W życiu mogą się przytrafić różnego rodzaju niespodziewane sytuacje. Te o jakich należy powiedzieć dotyczą przykładowo naprawy zepsutego samochodu lub naprawy zalanego mieszkania. Chcąc uzyskać jakąś dodatkową gotówkę niezbędne jest to, aby tak właściwie wykorzystać odpowiednie instytucje do tego przeznaczone. Na pewno należy powiedzieć o jednostkach banku. Biorąc pod uwagę regulacje działalności bankowej można je odnaleźć w istotnych przepisach i ustawach jakie są wydawane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jak każdy produkt bankowy należy powiedzieć o plusach oraz minusach takiego rozwiązania.

 
lolek - 05 04 19 - 11:04 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Kredyt gotówkowy 20 000 złotych na okres 48 miesięcy.

Dla kredytu gotówkowego w wysokości 20 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy sprawdzimy trzy różne oferty. Będą nimi BNP Kredyt gotówkowy znany jako iGotówka, oferowany przez Bank BGŻ BNP Paribas, pożyczka zimowa jaką znajdziemy w ofercie Alior Banku oraz kredyt gotówkowy w mBanku zobacz jak prezentują się te oferty na https://www.kredytomania.eu.

 
lolek - 20 02 19 - 11:21 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Jaka lokata przy niskich stopach procentowych?

Aktualna polityka monetarna nie pozostawia większych złudzeń. Lokata bankowa jest mało opłacalna, ale przy spełnieniu pewnych warunków jesteś w stanie zwiększyć szanse na uzyskanie pozytywnej, ponadprzeciętnej stopy zwrotu. W artykule poznasz najważniejsze praktyki zarządzania depozytami oszczędnościowymi w okresie obowiązywania niskich stóp procentowych.

 
lolek - 04 12 18 - 11:50 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,