Kredyt gotówkowy 20 000 złotych na okres 48 miesięcy.

Dla kredytu gotówkowego w wysokości 20 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy sprawdzimy trzy różne oferty. Będą nimi BNP Kredyt gotówkowy znany jako iGotówka, oferowany przez Bank BGŻ BNP Paribas, pożyczka zimowa jaką znajdziemy w ofercie Alior Banku oraz kredyt gotówkowy w mBanku zobacz jak prezentują się te oferty na https://www.kredytomania.eu.

BNP Kredyt gotówkowy – iGotówka w Banku BGŻ BNP Paribas.

BNP Kredyt gotówkowy – iGotówka w Banku BGŻ BNP Paribas można zaciągnąć na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 30 000 złotych. Co do okresu kredytowania wynosi on tutaj od 6 do maksymalnie 83 miesięcy. Oprocentowanie nominalne BNP kredytu gotówkowego równe jest 5,90% w skali roku. Bank za udzielnie zobowiązania pobiera prowizję stanowiącą 9,90% kwoty pożyczki. RRSO utrzymuje się tutaj na poziomie 11,90% w skali roku. Decydując się na kredyt gotówkowy na kwotę 20 000 złotych z okresem spłaty 48 miesięcy w ramach oferty iGotówka przyjdzie wpłacać do banku raty miesięczne po 469 złotych każda. Kredyt wygeneruje natomiast całkowity koszt w wysokości 4 482 złotych. Tytułem odsetek przyjdzie spłacić kredytobiorcy kwotę 2 502 złotych. Jednym z warunków niezbędnych do skorzystania z oferty jest założenie w Banku BGŻ BNP Paribas rachunku osobistego. Kredytobiorca musi również dostarczyć do banku oświadczenie o zarobkach. Można spłacić kredyt przed końcem okresu kredytowania i można także negocjować z bankiem wysokość jego oprocentowania.

Pożyczka zimowa 0° w Alior Banku.

Pożyczka zimowa 0° w Alior Banku jest zobowiązaniem w przypadku którego kwota jaką można pożyczyć to przedział od 500 złotych do maksymalnie 50 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 do 60 miesięcy. Bank oferuje w ramach tej pożyczki oprocentowanie nominalne w wysokości 6,90% w skali roku oraz zerową prowizję za udzielenie kredytu co obniża koszta z nim związane. RRSO wynosi tutaj 7,12% w skali roku. Decydując się w ramach tej oferty na kredyt gotówkowy w wysokości 20 000 złotych z okresem spłaty równym dwa lata, przyjdzie nam wpłacać do banku raty miesięczne po 478 złotych każda. Kredyt będzie generował koszt całkowity w wysokości 2 944 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie stanowiła cały koszt kredytu. Jedynym kosztem są właśnie odsetki. Kredytobiorca musi dostarczyć do banku oświadczenie o zarobkach, ale nie musi zakładać w banku konta osobistego. Nie ma również wymogu, aby mieć zgodę współmałżonka, czy też nie ma potrzeby poręczyciela dla kredytu o jaki się staramy.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

Kredyt gotówkowy w mBanku można zaciągnąć na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania na jaki możemy rozłożyć to zobowiązanie wynosi od 3 do maksymalnie 120 miesięcy. Oprocentowanie nominalne kredytu jakie oferuje nam bank jest w wysokości 7,99% w skali roku, natomiast RRSO jest na poziomie 16,46% w skali roku. Bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu w wysokości 12,99% kwoty pożyczki. Prowizja nie jest mała i podnosi koszta związane z kredytem. Dla naszego zobowiązania na kwotę 20 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 48 miesięcy każda z rat będzie po 488 złotych. Kredyt wygeneruje koszt całkowity w wysokości 6 030 złotych, z czego suma spłacanych odsetek będzie w wysokości 3 432 złotych. Wymagane będzie od nas oświadczenie o zarobkach. Nie ma jednak konieczności zakładania w banku rachunku osobistego do skorzystania z oferty. Możliwa będzie wcześniejsza spłata zobowiązania i ewentualne negocjacje z bankiem, w celu obniżenia wysokości oprocentowania naszego zadłużenia.

 
lolek | 20 02 19 - 11:21 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,