Brak historii w BIK a kredyt gotówkowy – warto, czy nie?

Często mówi się, że jedyną szansą na zaciągnięcie kredytu gotówkowego, jest posiadanie odpowiednio dużej zdolności kredytowej. W obecnych czasach dużo się pod tym względem zmieniło. Zaciągnięcie zobowiązania gotówkowego, jest dziś o wiele łatwiejsze. Zwłaszcza, jeśli decydujemy się na kredyt w banku, do którego wpływają nasze dochody. Czy jest to jedyny warunek uzyskania tej formy zobowiązania? Oczywiście, że nie! Inne również istotne warunki znajdziesz na kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

Jak to wygląda z innymi kredytami?

Paradoksem jest fakt, że w takim przypadku zaciągnięcie kredytu hipotecznego może być faktycznie prawdziwym wyzwaniem. W tym przypadku nie ma znaczenia to, że obydwie formy zobowiązań mogą być kredytowane na ten sam czas. Co więcej, w przypadku hipoteki, zabezpieczeniem jest mieszkanie lub dom, a więc nieruchomość, której wartość jest bardzo wysoka. Wracając jednak do tematu zobowiązań gotówkowych, to nawet w przypadku braku historii kredytowej, możliwe jest pożyczenie całkiem dużej sumy pieniędzy.

 
lolek - 04 12 20 - 08:55 | | Domyślne

Kredyt gotówkowy dla cudzoziemca

Słowo wstępu

Banki kierują swoje oferty kredytowe nie tylko do obywateli polskich, ale i również do cudzoziemców np. do ludzi, którzy przyjechali do nas zza wschodniej granicy. Osoby te, mogą przebywać w Polsce dłużej w różnych celach - zarówno zarobkowych, jak i kształceniowych. Nietrudno sobie wyobrazić sytuację, w której taka osoba zyskuje powody do tymczasowych zmartwień finansowych, naprzeciw którym wychodzą banki.

 
lolek - 07 10 20 - 14:13 | | Domyślne

Kredyty gotówkowe – zmiany w czasach korona-wirusa

W marcu 2020 roku, nastąpił w Polsce wstrząs. Do naszego kraju przedostał się korona-wirus, który skutecznie zdestabilizował cała gospodarkę, powodując wzrost bezrobocia oraz zadłużenia państwa. Wpłynął on również na banki, które obawiając się utraty przez klientów pracy, są mniej chętne do udzielania jakichkolwiek pożyczek. W maju 2020 roku, istniały nawet propozycję, aby kredyty hipoteczne był udzielane po wpłacie 30% depozytu. W artykule postaramy się skupić jednak, na kredytach gotówkowych, ponieważ można je wydać na dowolny cel i z omawianego powodu, tego typu pożyczki są bardzo popularne na całym świecie. Młodzi ludzie zazwyczaj wydają je na markowe ciuchy i kosmetyki, starsi na nowy sprzęt RTV i remont mieszkania, a seniorzy na pomoc swojej rodzinie, niezależnie od tego co potrzebujesz, warto zajrzeć na 17bankow.com, jest to portal z rankingiem kredytów oraz opiniami wielu zadowolonych klientów.

 
lolek - 21 07 20 - 12:36 | | Domyślne