Kredyt gotówkowy dla cudzoziemca

Słowo wstępu

Banki kierują swoje oferty kredytowe nie tylko do obywateli polskich, ale i również do cudzoziemców np. do ludzi, którzy przyjechali do nas zza wschodniej granicy. Osoby te, mogą przebywać w Polsce dłużej w różnych celach - zarówno zarobkowych, jak i kształceniowych. Nietrudno sobie wyobrazić sytuację, w której taka osoba zyskuje powody do tymczasowych zmartwień finansowych, naprzeciw którym wychodzą banki.

 
lolek - 07 10 20 - 14:13 | | Domyślne

Kredyty gotówkowe – zmiany w czasach korona-wirusa

W marcu 2020 roku, nastąpił w Polsce wstrząs. Do naszego kraju przedostał się korona-wirus, który skutecznie zdestabilizował cała gospodarkę, powodując wzrost bezrobocia oraz zadłużenia państwa. Wpłynął on również na banki, które obawiając się utraty przez klientów pracy, są mniej chętne do udzielania jakichkolwiek pożyczek. W maju 2020 roku, istniały nawet propozycję, aby kredyty hipoteczne był udzielane po wpłacie 30% depozytu. W artykule postaramy się skupić jednak, na kredytach gotówkowych, ponieważ można je wydać na dowolny cel i z omawianego powodu, tego typu pożyczki są bardzo popularne na całym świecie. Młodzi ludzie zazwyczaj wydają je na markowe ciuchy i kosmetyki, starsi na nowy sprzęt RTV i remont mieszkania, a seniorzy na pomoc swojej rodzinie, niezależnie od tego co potrzebujesz, warto zajrzeć na 17bankow.com, jest to portal z rankingiem kredytów oraz opiniami wielu zadowolonych klientów.

 
lolek - 21 07 20 - 12:36 | | Domyślne

Lokaty bankowe – na jak długo ?

Wiele osób w Polsce zastanawia się nad założeniem w swoim banku lokaty, która nie tylko pozwoli oszczędzać, ale jednocześnie przyniesie zyski. Osoby, które dotychczas nie miały styczności z lokatami bankowymi, zastanawia się często, na jaki okres takie lokaty są zakładane. Otóż w polskich bankach można znaleźć lokaty trzymiesięczne, roczne oraz kilkuletnie. Im więcej zainwestujemy, w długim czasie, tym większe zyski uzyskamy. Oprocentowanie lokat nie jest obecnie duże, jednak jest to pewny i bezpieczny zysk, dlatego korzysta z nich bardzo dużo Polaków. Jeżeli mamy dostęp do internetu oraz konto w banku przez internet, to lokatę możemy założyć nawet w pięć minut. Jest to proste, łatwe i przyjemne.

 
lolek - 06 05 20 - 11:50 | | Domyślne