Lokata krótko czy długoterminowa

Każdy z nas doskonale wie o tym, że najlepszą formą inwestowania swoich oszczędności są różnego rodzaju lokaty. Najbardziej popularne są lokaty krótko i długoterminowe. Jednak nie zawsze wiemy z której lokaty najlepiej skorzystać i która okaże się dla nas najbardziej opłacalna. Z reguły istnieje takie przekonanie że im dłuższy będzie okres trwania lokaty tym większe będzie oprocentowanie. Niestety jak się okazuje nie zawsze tak jest. Musimy wziąć w takiej sytuacji pod uwagę wszystkie atrakcyjne oferty lokat krótkoterminowych które mają wysokie oprocentowanie. Przed wyborem najlepszej lokaty powinniśmy sprawdzić dokładnie wszystkie warunki które będziemy musieli spełnić aby móc skorzystać z danej oferty. Często w takich przypadkach warunkiem może być równoczesne wybranie dodatkowych usług danego banku jak np. założenie konta osobistego.

 
lolek - 06 06 19 - 10:41 | | Domyślne

Kredyt w banku, istotne fakty o jakich warto powiedzieć.

W życiu mogą się przytrafić różnego rodzaju niespodziewane sytuacje. Te o jakich należy powiedzieć dotyczą przykładowo naprawy zepsutego samochodu lub naprawy zalanego mieszkania. Chcąc uzyskać jakąś dodatkową gotówkę niezbędne jest to, aby tak właściwie wykorzystać odpowiednie instytucje do tego przeznaczone. Na pewno należy powiedzieć o jednostkach banku. Biorąc pod uwagę regulacje działalności bankowej można je odnaleźć w istotnych przepisach i ustawach jakie są wydawane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jak każdy produkt bankowy należy powiedzieć o plusach oraz minusach takiego rozwiązania.

 
lolek - 05 04 19 - 11:04 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Kredyt gotówkowy 20 000 złotych na okres 48 miesięcy.

Dla kredytu gotówkowego w wysokości 20 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy sprawdzimy trzy różne oferty. Będą nimi BNP Kredyt gotówkowy znany jako iGotówka, oferowany przez Bank BGŻ BNP Paribas, pożyczka zimowa jaką znajdziemy w ofercie Alior Banku oraz kredyt gotówkowy w mBanku zobacz jak prezentują się te oferty na https://www.kredytomania.eu.

 
lolek - 20 02 19 - 11:21 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,