Kredyty gotówkowe w mBanku i w Credit Agricole.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

Dzięki kredytom gotówkowym wiele osób ma szansę na pozyskanie dodatkowych pieniędzy na coś co jest im potrzebne, a na co nie jest ich stać. Bardzo interesującą ofertę kredytu gotówkowego znajdziemy w mBanku. Jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 8,99% w skali roku. Oferta jest dosyć ciekawa ze względu na dosyć dużą kwotę kredytu jaką pożycza bank. Tutaj można zaciągnąć kredyt na kwotę od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Tak duży zakres kwot pozwala na skorzystanie z oferty zarówno osobom, które potrzebują kilkuset złotych jak i tym, którym potrzebna jest kwota kilkunastu tysięcy złotych, ulicaFinansowa.pl pozwoli Ci dokonać najlepszego wyboru.

Za udzielenie kredytu pobierana jest przez bank dosyć wysoka prowizja, która stanowi 12,99% kwoty jaka została nam pożyczona. Decydując się na kredyt gotówkowy w mBanku możemy spłacać go w ratach od 1 miesiąca do 84 miesięcy. Konto w mBanku nie jest konieczne, aby móc skorzystać z oferty, ale wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Dla kredytu na kwotę 10 tysięcy złotych RRSO będzie wynosiło 23,71% w skali roku, jeżeli będziemy spłacać zobowiązanie przed okres 24 miesięcy. Każda z rat będzie po 516 złotych, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości 2388 złotych. Jak sprawdzimy wcześniej jakie będą koszta danej oferty kredytowej można wybrać tą, która będzie nas kosztowała najmniej.

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole.

Prostoliczony kredyt gotówkowy to oferta przygotowana przez Bank Credit Agricole. Zobowiązanie ma oprocentowanie nominalne wysokości 6,5% w skali roku. Za jego udzielenie bank pobiera dosyć wysoką prowizję, bo aż 12,5% kwoty jaka została pożyczona. W ramach tej oferty można pożyczyć od banku od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Dostępny jest tutaj okres kredytowania od 1 miesiąca do maksymalnie 72 miesięcy. Razem z wnioskiem o kredyt trzeba przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Możliwa jest wcześniejsza spłata tego kredytu jak również można negocjować wysokość oprocentowania. Biorąc kredyt na kwotę 10 tysięcy złotych na dwa lata, RRSO wyniesie 20,03%. Raty miesięczne będą po 501 złotych i tym samym kredyt będzie nas kosztował łącznie 2028 złotych. Oferta jest dosyć ciekawa, a sam kredyt nie generuje bardzo wysokich kosztów.

 
lolek | 24 01 18 - 11:16 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,